Květen 2008

Gwen Stefani-fotečky

27. května 2008 v 19:57 | Terinka |  Zpěváci,zpěvačky a skupiny
Datum narození:03.10.1969
Místo narození:
Anaheim, Kalifornie, USA
Znamení: Váhy
Zpěvačka No Doubt Gwen Stefani se vydala na sólovou dráhu. Pilotním singlem "What You Waiting For", který se stal hitem rádií. Producentsky se na albu podílala nejvýznamější jména současného popu jako Andre 3000 (Outcast), The Neptunes, Nellee Hooper a co se týče autorů, tak Gwen se sama podílela skoro na všech písničkách, nicméně jí v tom pomáhali Linda Perry (Pink, Christina Aquilera) či Dr Dre a na albu vystupují jako hosté New Order či Eve.

Jenifer Lopez

27. května 2008 v 19:55 | Terinka |  Zpěváci,zpěvačky a skupiny
Životopis
Jennifer Lopez je dobře známá ve světě filmu, hudby, módy a kosmetiky. Narodila se jako Jennifer Lynn Lopezová 24. Července 1970 v Bronxu. Rodiče pocházející z Puerto Rica si dali záležet, aby své děti uchránili od drsných podmínek čtvrti a snažili se jim poskytnout co nejkvalitnější výchovu. Její otec David je počítačový technik a programátor, její matka Guadalupe je učitelkou ve školce. Jennifer začala svoji kariéru jako tanečnice, už odmalička věděla co chce dělat. Jako čtyřletou holčičku ji matka přihlásila do hodin tance. V sedmi letech vystupovala na různých školních představeních. Ve čtrnácti přidala i hodiny zpěvu. Během studií na střední škole hrála softball, tenis a věnovala se gymnastice. V sedmnácti se také přihlásila na taneční školu na Mannhattanu a úplně se oddala tanci. V osmnácti byla přijata na Baruch College, ale po prvním semestru ze školy odešla, což způsobilo že odešla z domova.

Fotky Enrique Iglesias

27. května 2008 v 19:53 | Terinka |  Zpěváci,zpěvačky a skupiny
Enrique Iglesias
Životopis
Datum narození: 08.05.1975
Místo narození: Madrid, Španělsko
Znamení: Býk
Enrique natočil alba ve čtyřech jazycích španělsky, anglicky, portugalsky a italsky. Oblibu si získal také na Taiwanu, Rusku a Středním východě. Mimo zpíváni pronikl do světa filmu, když si po boku Antonia Banderase, Salmy hayekové a Johnnyho Deppa zahrál ve filmu Kdysi dávno v Mexiku (Once Upon A Time In Mexico).
Wow!!! je k sežrání!!! a je hezkej a svalnatej!!!!

Beyoncé

27. května 2008 v 19:49 | Terinka |  Zpěváci,zpěvačky a skupiny
BeyonceBeyonce
BeyonceBeyonce
BeyonceBeyonce
Zpěvačka
Datum narození: 04.09.1981
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Panna
Životopis:
Beyoncé Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.
Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.
Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".
Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.
Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové.
Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr..

Cool colorky

25. května 2008 v 20:17 | Terinka |  Colorky,Colorfullky

Vyberte si sami....

25. května 2008 v 20:15 | Terinka
Takže máte možnost si určit co sem mám přidat.Tak hlasujte vyjeďte lištounahoru a tam je anketa a tam si sami určíte co chcete aby tu bylo.Tak hlasujte ráda vám vyhovím :-)

Hilary Duff

25. května 2008 v 20:09 | Terinka |  Herci a herečky
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUČUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUČUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>

Hilary Duff

herečka, zpěvačka, módní návrhářka, textařka

Datum narození: 28.09. 1987 (20 let) Místo narození: Houston, Texas, USA Znamení: Váhy
Hilary Duff
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu. Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie . Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire
Hilary Duff

Tom Falton

25. května 2008 v 19:56 | Terinka |  Herci a herečky
Tom Felton byl obsazen do nového filmu The Disappeared, kde si zahraje Simona. Film je o mladém muž, který pronásleduje zmizení jeho bratra, který zničil jeho život.
Filmování skončilo v květnu 2007 a v lednu 2008 byl dodatečném režijním upravování. Datum, kdy se uvede na scénu ještě není známo.
Tady je normální cool týpek:)
A tady uz ho máte kreslenýho!
Tady to teda vůbec není Malfoy
A tydy mu to sluší:-)
Fůj tady mu to nesluší! To už je hezčí Gipsy.cz
Ježiši tad vypadá jako ........
Wow!Tady vypadá žádostivě!Co myslíte co chce???

Jak se množí gumoví medvídci:)

24. května 2008 v 22:19 | Terinka |  Obrázky
Po trpělivém a dlouho trvajícím pátrání, jsem konečně dokázali vyřešit otázku, jak se vlastně gumový medvídci množí. S nasezením života jsme tajně navštívili Elfbíaj a tam získali tajné informace o jejich sexuálním životě.
Museli jsme se probrat několika tucty falešných údajů, až jsme konečně našli pásek, na kterém byl natočený skoro celý týden, gumových medvídků. Náš profesionální úpravátor podobných věcí, nám umožnil vám předat jejich šestidenní milostný život v jednom obrázku...

Zde je vidět, že i Gumoví medvídci, mají občas více fantazie, než lidé. Tož, inspirujme se!

Gumoví méďové

24. května 2008 v 22:14 | Terinka |  Obrázky
vždycky se všichni chovají jako praví přátelé..ale pak....
tě probodnou....
Taky si čas od času připadáš "jinej"???
dva světy...
Tak tohle je moc oškliví...nemám to ráda...
co asi udělal....čím se provinil.....tím že projevil svůj názor??
I ti malý medvídci to nemají v živote lehke....
proč je ta šikana všude...
černá i bílaaaa.....

Kontrola:-)

24. května 2008 v 22:07 | Terinka
Líbí se ti tento blog? Jestli ano sem kikni -----------click----------

Medvídek a srdíčko jůů

24. května 2008 v 21:29 | Terinka |  Obrázky

Básnička

23. května 2008 v 20:24 | Terinka
Básnička co jsem složila:
Někdy mi příde,
že si vymejšlíte.
Připadám si trapně,
půjdu ven
a navlíknu se do sukně.
V hlavě mi leží,
proč ta léta,
tak rychle běží?
A přitom si řikáme,
že si života užít máme.
Ale jak poraďte mi !
Jak si ho mám užívat?
Když to tak rychle běží
a mě to v hlavě leží!
No tak mi poraďte prosím!
Za vaše rady ručím!
Psala:T.Hroudová Vymýšlela:T.Hroudová (což jsem já )

Potrhlé obrázky

23. května 2008 v 20:14 | Terinka |  Obrázky
Tady jsou ty potrhlé obrázky,jak jsem slíbila.....

Omlouvám se........

23. května 2008 v 20:12 | Terinka
Asi už vás to otravuje jak pořád tady dávám pixelky?Žejo ! že vás to otravuje.Tak já vám slibuju že se budu snažit sem dávat něco jinýho a budu hodně psát.A omlouvám se že sem skoro vůbec nepíšu! Ale já se polepšim! slibuju! A chcete abych sem dávala potrhlé obrázky ? Jestli ano tak hlasujte v anketě!

pixeeeeellllkkkkkyyyyyy zase:)

23. května 2008 v 20:08 | Terinka |  Pixelky

jůůůůůů

23. května 2008 v 20:02 | Terinka |  Obrázky
SmilingUnhappyWinkingSmileFlirtHugConfusedIn LoveBlushBlow RaspberryKissingHeartbrokenSurprisedAngrySmugCoolConcernedLuckyDevilCryLaughNot FunnyInterestingFunnyAngelNerdyNot listeningTiredStupidLoserIllSecretDisagreeClownSillyPartyYawningDroolingThinkWhoopsApplaudNervousHypnotizedLiarWaitingSighStick Tongue outCowboy

smajly 2

23. května 2008 v 20:01 | Terinka |  Obrázky
Tak tady je hustej smajl:-)

Bánoš

23. května 2008 v 20:00 | Terinka |  Obrázky
.............................
cute little anime guys chased by dog!!

kRÁSNÉ piXELky

23. května 2008 v 19:56 | Terinka |  Pixelky
MySpace LayoutsMySpace LayoutsMySpace Layoutslayout for myspacelayout for myspaceMySpace LayoutsMySpace LayoutsMySpace LayoutsMySpace LayoutsMySpace Layouts
Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!Visit Graphic-Hub.com for all your MySpace Graphic needs!!!